Управляйте вашим uTorrent з Facebook

Існує думка, що платформа веб-додатків в соціальній мережі Facebook створена тільки для дурних вбивають час користувачів «развлекалок». Це не зовсім правда. Існує додаток Morrent працює в Facebook, яке дозволить управляти запущеним настільним торрент клієнтом uTorrent з будь-якого комп’ютера в будь-якій частині світу.

Сподіваюся, що ви користуєтеся саме uTorrent для завантаження і роздачі файлів по мережі. Якщо це так, то потрібно активувати доступ до програми з Web. Ідіть в меню і виберіть Options -> Preferences -> Advanced -> Web UI. Вибирайте Enable Web Interface, а далі по налаштувань, які цілком очевидні. Що стосується порту, то я використовував 8080.

Управляйте вашим uTorrent з Facebook

Тепер ваш uTorrent готовий до контактів з веб. А контактує стороною ми будемо використовувати назване додаток Facebook Morrent: http://facebook.morrent.com/

Управляйте вашим uTorrent з Facebook

При установці введіть дані з настільного uTorrent, але перед цим будьте обережні в одному моменті. Додаток Morrent може транслювати в Mini-feed всі ваші закачування, які будуть видні всім користувачам Facebook або вашим контактам. Подумайте, що ви качаєте і обмежте доступ до особистих даних на сторінці налаштування додатків http://www.facebook.com/editapps.php. Наприклад, я зробив так:

Управляйте вашим uTorrent з Facebook

Важливо: у вас повинен бути «чесний» IP адреса, якщо ви за NAT, то Morrent не буде працювати.

Приємних і безпечних вам закачувань!

Morrent для Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *