Управляємо контактами за допомогою WordPress

В кінці минулого місяця ми розповідали, як за допомогою WordPress зробити свій Twitter. Перевагами такого рішення є використання свого домену, можливість для відвідувачів прокоментувати замітки, а для авторів використовувати теги для впорядкованого зберігання нотаток.

Проте фантазія WP-знавців цим не обмежилася і незабаром стало відомо про ще одному варіанті використання блогового двигунця — для зберігання даних про контакти.

Ось пару скріншотів, що ілюструють, що вийшло в результаті:

Управляємо контактами за допомогою WordPress

Управляємо контактами за допомогою WordPress

Ви зможете додавати всю необхідну інформацію — адреса, телефон, фото, вносити додаткові дані. Особливостями такої системи управління контактами є доступність з будь-якого комп’ютера, можливість використання тегів (наприклад: друзі, працівники, роботодавці, фрілансери тощо) і автоматичний висновок схожих контактів (аналог related entries в блогах).

Єдиний мінус — довга установка. Потрібно поставити кілька плагінів для WordPress (WP Contact Manager для управління контактами, Custom Write Panel — для зручної роботи з custom fields, Members Only — щоб обмежити доступ до блогу тільки для залогиненных користувачів, WordPress 2.3 Related Posts — для виведення схожих контактів, Search Everything — для кращого пошуку).

Обмежена демо-версія такого блогу і менеджера контактів доступна тут, а тут ви можете прочитати інструкцію по установці і настройці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *