Управління списком завдань GTD з допомогою FusionDesk Starter

Методологія GTD по праву займає роль ведучого підходу до планування та ефективного втілення планів у життя. Існують різні способи підтримати цю методологію, починаючи паперовими формами і закінчуючи Web-додатками і окремими програмними продуктами. З одним з продуктів, що недавно з’явилися ми і хочемо вас познайомити.

Запустивши програму і ввівши код активації, який можна запросити на сайті (лист з кодом мені довелося чекати близько 10 годин), ви можете відразу ж створити GTD-проект з шаблону. Програма дійсно приділяє уваги всім основним принципам GTD, і ви можете отримати в своє розпорядження стандартні теки для вхідних, доручених або відкладених на полицю завдань, так і задавати контексти, ярлики і додавати додаткову інформацію, включаючи дати, пріоритети, оцінку часу і примітки.

На мій погляд правильно обраний підхід до побудови ієрархії папок, програма мене особисто спонукає звільнити Inbox як можна швидше. Більш того, система дозволяє одержати посилання на завдання, що означає, що таке посилання можна використовувати в документах поза системи і легко переходити до завдань при необхідності і з інших програм.

FusionDesk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *