Унікальна кішка з двоколірними очима стала зіркою соцмереж

Ця чарівна кішечка має незвичайне генетичне відхилення, яке проявляється у двоколірність її очей. Олива – помісь східних порід кішок. Вона має очима з суміші зеленого і світло блакитного відтінку, що надає їй величний вигляд.

Сюрприз

Власницю Оливи звуть Кім, саме вона поділилася відеороликом в соціальних мережах, на якому чітко видно барвисті очі кішки. Така особливість називається секторальною гетерохромией. Захворювання передається по генах і зазвичай вражає білих кішок, оскільки воно пов’язане з низьким рівнем меланіну.

50-річна Кім розповідає, що просто купила кошеня на сайті з продажу тварин. У жінки вже живе кілька кішок, і вона вирішила поселити ще одну. В момент покупки Кім не звернула уваги на очі кошеняти, та й до того ж Олива була тоді зовсім маленькою.

Коли кішка виросла, її колір очей почав змінюватися, дивуючи всіх своїми унікальними рисами.

Кім сказала: “Мені стає сумно, коли я бачу кошенят на сайтах продажу домашніх тварин. Я шукала ще одного вихованця, яким потрібен будинок. Я не вибирала її очей. Було досить темно, і коли я забирала її, пані підняла Оливу на світло і сказала, що у неї можуть бути в майбутньому дивні очі”.

Прекрасна біла вовна та чудові очі Оливи принесли їй сотні тисяч шанувальників в Instagram, які часто хвалять за її унікальність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *