Улюблениця публіки Світлана Ходченкова у відпустці: вона виклала свої фото без макіяжу, чим дуже здивувала шанувальників

Російська актриса Світлана Ходченкова строго стежить за своєю зовнішністю. Дівчина віддає перевагу стриманий макіяж, гарну укладку. Вбрання Світлани завжди дивують своєю елегантністю і неповторністю. Останнім часом її прихильники почали помічати, що актриса часто з’являється на публіці без мейк. Її ідеальної шкірі позаздрив би кожен, дівчина виглядає дуже доглянуто і молодо.

Публікації в “Instagram”

Не так давно актриса викладала у своєму “Инстаграме” свіжі фотографії з відпустки. Її передплатники тут же здивувалися, бо вона була зображена на фото без макіяжу. У коментарях під публікаціями з’явився потік коментарів позитивного змісту. Шанувальники захоплювалися доглянутістю Світлани та її природною красою.

«Ой, та навіщо вам фарбуватися? Ви без косметики виглядаєте неймовірно красиво», «Свєта, ти так молодо виглядаєш без макіяжу, продовжуй в тому ж дусі», «Я вражена, ви так виглядаєте на цих фото, немов вам 15 років», «Поважаю вас, Світлано, за сміливість. Не кожна зірка російського шоу-бізнесу зважитися виставити фото без мейк».

Нагадаємо, що після тривалої зими і прохолодної весни Світлана Ходченкова відпочивала зі своєю подругою на Балі. Ймовірно, відпочинок і море пішли їй на користь і позначилися на її зовнішності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *