Ульотний какаду: птах знає 14 стилів і танцює в такт музиці (відео) – вчені в замішанні

Учені в розгубленості: приголомшливий какаду Сніжка чуйно реагує на музику і починає танцювати, потрапляючи в ритм! Як же проходять дослідження і чому птах проявляє музичний талант?

Історія незвичайного какаду

Білий папуга з жовтими пір’ям на голові привернув до себе увагу публіки ще в 2007 році, коли уразив людей своїм танцем на пісню Queen Another One Bites the Dust. Сніжок володів різними рухами і прекрасно їх виконував, ідеально потрапляючи в ритм композиції.

Для цього какаду не існує обмежень в танцювальних рухах. Незважаючи на те, що птицю спеціально не тренували, відеозапису показують, що Сніжок відгукується на музику, виконуючи спонтанні рухи різними частинами свого тіла.

У 2009 році група вчених зацікавилася білим какаду. В результаті досліджень вдалося встановити, що птах володіє кількома танцювальними стилями. Всього їх 14!

В ході експерименту вчені з’ясували, що представник виду Великий желтохохлый какаду особливим чином синхронізується з ритмом композиції. Вчені відзначили, що змінювали темп музичного твору. Птах відчувала це і самостійно регулювала швидкість своїх рухів.

Цей експеримент дозволив зрозуміти, що не тільки людина може відчувати ритм. Отримані результати будуть використані в нейробіології. Сніжок – дивовижний папуга, чи не так?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *