“Уханьский привіт”: китайці придумали альтернативу рукостискання, і це оцінив Інтернет (відео)

Громадяни Уханя, здавалося, не злякалися коронавіруса і продовжують вітати один одного в оригінальній манері, яка незабаром може охопити всю країну. Деякі заповзятливі люди в місті, закритому на карантин, вітають один одного, обмінюючись ударами ніг. Покажемо, як це виглядає.

Незвичайне привітання

Пропонуємо вашій увазі короткий відеоролик, на якому відображено так зване уханьское привітання.

Як ви можете бачити на відео вище, чоловік у масці виходить з фургона і вітає своїх товаришів уханьцев подвійним ударом ноги.

Відео нового привітання було опубліковано у вихідні дні, але з тих пір привернуло увагу людей зі всього світу. Почасти популярність ролика викликана тим, що він демонструє невгамовний людський дух перед лицем страждань.

Нагадаємо, що Ухань є епіцентром потенційної пандемії коронавіруса. На даний момент китайські вчені та медики успішно справляються з вірусом. Число повністю видужали людей зростає з кожним днем! Лікарі працюють без вихідних, і їх вже називають сучасними героями.

Китайці – унікальний народ! Навіть у період труднощів вони не втрачають почуття гумору і сили духу і продовжують жити і радіти життю. Щиро хочеться вірити в те, що вірус найближчим часом відступить і життя повернеться в колишнє русло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *