Уеслі Треворс побачив у своєму акваріумі невідому равлика: виявилося, там причаїлася отруйна мешканка

32-річний житель Великобританії Уеслі Треворс знайшов у своєму акваріумі смертельно небезпечну равлика. Чоловік зробив для свого сина акваріум в стилі мультфільму “У пошуках Немо”, де жили риба-клоун та інші морські істоти.

Одного разу він помітив невідому раковину серед риб і забив справжню тривогу.

Морський вбивця

Як виявилося, в його акваріумі завелася одна з найбільш отруйних равликів у світі – конусна равлик. Коли Уеслі помітив непроханого гостя у своєму акваріумі, він сфотографував його і запитав на форумі у досвідчених людей, що за молюск це може бути. Конусна равлик вбиває близько 36 осіб на рік. Вона жалить свою жертву довгим голчастим зубом і впускає у видобуток отрута.

Цей вид молюсків настільки отруйна, що зоопарки і морські центри, куди дзвонив Уеслі Треворс, відмовилися приймати такого підопічного. Лише після розголосу цієї історії видавництвом The Sun конусна равлик була передана в Лондонський акваріум “Морське життя”.

Сам Уеслі зізнається, що не знає, як небезпечна равлик могла з’явиться в його акваріумі. Чоловік припускає, що молюск міг потрапити туди разом з останньою покупкою – креветками.

Дивно і те, що равлик змогла вижити в таких умовах. Зазвичай вони мешкають в теплих тропічних морях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *