Удача фотографа: блискавка вражає шпиль Бурдж-Халіфа – найвищої будівлі в світі

Бурдж-Халіфа – назву найвищої будівлі в світі. Наприкінці минулого тижня до цієї вежі в Дубаї були звернені погляди багатьох людей, що цікавляться незвичайними явищами. Увага до нього залучили унікальні фотографії, зроблені Зохайбом Анжумом.

Прокази природи

Саме так можна назвати раптово обрушилися на місто наприкінці минулого тижня проливні дощі. Супроводжувалися вони численними грози з блискавками, одна з яких влучила у шпиль відомої всьому світу вежі. Це унікальне явище і зняв на свою камеру Зохайб Анжум. За словами фотографа, він довгих сім років вичікував цей момент, ночуючи в наметі неподалік від Бурдж-Халіфа всякий раз, коли на місцевість обрушувалася негода.

Кадри і справді чудові: величезна блискавка, немов довга, тонка нитка, поєднала в єдине ціле шпиль 828-метрової вежі та похмуре безкрає небо. Картина вражає і лякає одночасно. «Це виглядало так, наче Бог запланував момент, коли блискавка вдарила по культової Бурдж-Халіфа, щоб почати 2020 рік», – поділився не зумів стримати захвату фотограф.

Як повідомляє Gulf News, в Арабських Еміратах вже встановлено рекорд за кількістю опадів, однак фахівці знову прогнозують дощі з грозами. Можливо, природа піднесе ще який-небудь сюрприз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *