У тварин є чому повчитися: кумедне відео шимпанзе, яка годує черепаху яблуком, надихає

Коли людина робить ганебний вчинок, він завжди намагається виправдатися дикої тваринної натурою. Але варто уважніше придивитися до природи, і виявиться: троянське яблуко розбрату у звіриному виконанні стає символом дружби. Взаємна підтримка – це природно!

Незвичайне знайомство

Користувачі соціальних мереж в черговий раз виявили на просторах інтернету захоплююче відео. На ньому парочка життєрадісних шимпанзе насолоджувалася погожим днем і солодкими фруктами. Хіба щось може зіпсувати ідилію?

Яким було здивування глядачів, коли з-за краєчка екрану повільно і наполегливо виповзла черепаха. Вперте плазун переставляло лапки, просуваючись вперед, поки не ткнулось мордочкою в волохату ногу мавпочки. Але замість спроби втекти або стукнути непроханого гостя, ті великодушно вирішили розділити частування. Укус собі, пару укусів – черепашку.

Ідилічне відео, на якому мавпа гризе яблуко, періодично підносячи до черепашачою мордочці, з кожною годиною набирає все більше лайків. Немов природа показує приклад: ситим, задоволеним людям варто повчитися бути більш відкритими і добрими до оточуючих. Адже жадібність допоможе зберегти обід, але завадить обзавестися новим другом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *