У тата багато сорочок? Пора перетворити їх в круте сукню для дочки

Наші шафи постійно захламляются, так як гардероб з кожним сезоном поповнюється чимось новеньким і свіженьким. А куди подіти стару, але ще якісний одяг?

Нове життя старої речі

Виявляється, це питання можна вирішити досить простим способом. Дамо другий шанс нашому одязі.

І звернемо увагу на чоловічі сорочки, від яких треба очистити шафа. Виявляється, саму просту сорочку батька можна перетворити в красиву сукню для дочки, яка підійде для школи або для прогулянок.

Сорочки зазвичай шиють з м’якою і дихаючої тканини, тому вони ідеально підходять для дитячої одягу. Та й вся процедура шиття виглядає не дуже складною. Для цього нам знадобляться ножиці, плаття дитини, гудзики, олівець, швейна машинка і, звичайно ж, сорочка.

Як шити сукні

Тепер треба розкласти сорочку, прикласти до неї плаття дитини, обвести по контуру олівцем і обрізати викрійку, залишаючи зазор в палець для швів.

З допомогою швейної машинки з’єднайте всі частини і додайте в якості декору кишеню або ще якусь прикрасу, щоб зробити наряд красивим і модним. Всі плаття для дівчинки готово.

Не соромтеся запитувати сорочки у своїх друзів і рідних: чим більше сорочка, тим більше можливостей створити з неї цікаву і привабливу модель.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *