У світі почали з’являтися вдома з контейнерів: коштують вони копійки

Останнім часом все більше набирають популярність будинку, перероблені з морських контейнерів. В Росії їх не так багато, однак у багатьох розвинутих країнах світу в таких будинках не тільки живуть, а й влаштовують магазини і офіси різних компаній.

Плюси і мінуси проживання в будинку з контейнера

Безсумнівним плюсом такого будинку буде те, що у нього вже є стіни, підлога, дах і двері. Занось меблі і живи!

Проте все не так просто: бажано все-таки поставити контейнер на фундамент, тільки тоді його можна буде оформити як будинок. Хоча дорогою і армований фундамент контейнера не потрібен, на цьому можна заощадити.

З мінусів варто відзначити низьку висоту стель. У самого великого контейнера вона 2,7 м, а після утеплення ще на 20-40 см менше.

Що ви можете не знати про Хейлі Бібер: 8 невідомих фактів відкриває сама модель
“Ніч у музеї 4: чекати нам продовження або повного перезавантаження франшизи?
Торт “Зоряна ніч” для фанатів Ван Гога: покроковий рецепт з фото

Як не дивно, але такі будинки для проживання вибирають далеко не найбідніші люди, а ті, хто хоче заощадити час при будівництві.

Наприклад, ось цей будинок з 7 контейнерів був спроектований і побудований під керівництвом архітектора Бенджаміна Гарсія Сакса менше ніж за 2 місяці. Мешканцям він обійшовся в 40 тисяч доларів.

А цей будинок належить колекціонерові антикваріату і творів мистецтва. Будинок складається з 12 контейнерів і має площу понад 350 квадратныйх метрів.

А цей незвичайний будиночок споруджений з 7 контейнерів, поставлених під різними кутами один до одного.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *