У Швейцарії заборонили законом заводити тільки одну морську свинку, тому що їй стає самотньо

Якщо для росіян найпопулярніші домашні тварини – це кішки і собаки, то для жителя Швейцарії таким вихованцем є морська свинка. До тварин ставляться як до членів родини, навіть захищають їх права на законодавчому рівні.

Незвичайний закон

У 2008 році у Швейцарії був прийнятий закон, що забороняє володіти лише однією морською свинкою. Відмова підселити до вихованця представника свого виду може бути сприйнятий як акт жорстокості по відношенню до пухнастого друга.

Самотні морські свинки, на думку швейцарців, схильні до почуття ізоляції і самотності. Наявність у клітці компаньйона покращує життя істоти.

Гуманний закон, але що робити, якщо одна з свинок помре? Купувати ще одну? Але вона буде молодше першої, напевно проживе довше. І починається нескінченний цикл покупки тварин.

Швейцарці подумали і над цим аспектом. Друге тварину можна орендувати, щоб залишився вихованець не сумував на самоті. І свинки щасливі, і закон не порушений.

В Швейцарії не тільки морські свинки захищені законодавством. Так, наприклад, у золотих рибок теж обов’язково повинен бути сусід по акваріуму, необхідно соціалізувати багато видів птахів, а якщо у людини є одна кішка, вона повинна бачити через вікно інших представників свого виду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *