У Росії зросла смертність від алкоголю в період пандемії

А ви багато випиваєте, поки сидите вдома?

Глава Моз Михайло Мурашко під час виступу в Держдумі заявив, що в Росії під час пандемії коронавіруса COVID-19 почали частіше помирати від алкоголю. Статистику він не надав, але зазначив, що ґрунтується на даних оперативного моніторингу за рівнем смертності.

Також Мурашко нагадав про ініціативу відомства збільшити вік продажу алкоголю з 18 до 21 року. За його словами, зараз саме з 18 років показники смертності різко зростають, особливо у чоловіків. І з цим потрібно боротися.

Не хотів би зараз кардинально заявляти, але я думаю, що потрібно подумати. Тому що скорочення алкоголю — це певною мірою шлях до скорочення смертності і захворюваності. Саме для того, щоб не формувати культуру прихильності в подальшому, це можна зробити сьогодні.

глава Мінохоронздоров’я, цитата «Інтерфаксу»

На початку травня Мурашко зазначив, що в умовах самоізоляції споживання спиртних напоїв збільшилося на 2-3%. Однак алкоголь в нинішній ситуації може зробити негативний вплив на імунітет, зробивши вас більш уразливими для вірусу. Перевірте, чи не багато ви п’єте, поки сидите вдома.

У Росії зросла смертність від алкоголю в період пандемії

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
15 106 606

в світі

789 190

в Росії

Дивитися карту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *