У Росії заборонять анонімно поповнювати електронні гаманці

Зміни торкнуться користувачів сервісів «Яндекс.Гроші», «QIWI Гаманець», WebMoney та PayPal.

Рада Федерації схвалила поправки в закон про заборону анонімного поповнення електронних гаманців. Користувачі більше не зможуть вносити кошти через платіжні термінали та офіси операторів стільникового зв’язку без ідентифікації особи — тепер тільки з зазначенням свого банківського рахунку. На це звернуло увагу видання «РБК».

Зміни торкнуться власників гаманців «Яндекс.Гроші», «QIWI Гаманець», WebMoney, PayPal, VK Pay і інших аналогічних систем.

В першу чергу ці заходи спрямовані на боротьбу з фінансуванням наркотиків і тероризму, зазначив голова комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков. Тепер при підозрі у виконанні незаконної операції можна буде точно ідентифікувати особу платника і заблокувати його рахунок.

Поправки вже внесені в закон про національну платіжній системі. Відповідний документ ще повинен підписати президент, після чого він набуде чинності.

За даними Асоціації учасників ринку електронних грошей і грошових переказів, щорічно через електронні гаманці здійснюється понад 2 млрд операцій на суму понад 1,7 трлн руб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *