У Росії тепер можна взяти iPhone в оренду

Отримуйте новий смартфон кожен рік — тільки вашим він не буде.

Forward Leasing спільно з re:Store запустили в Росії сервіс оренди iPhone. Зараз він пропонує п’ять моделей, найдешевша пропозиція — iPhone 11 на 64 ГБ за 3 940 рублів в місяць. Найдорожче обійдеться iPhone 11 Pro Max на 512 ГБ — щомісячний платіж складе 7 562 рубля.

У Росії тепер можна взяти iPhone в оренду

Щоб взяти смартфон в оренду, потрібно оформити договір лізингу. За правилами програми, отримати схвалення банку можуть люди старше 18 років з постійним джерелом доходу і відсутністю негативної кредитної історії.

У будь-який момент смартфон можна викупити (доплативши залишкову вартість) або обміняти на новий. Тобто, можна відразу переходити на нову модель і не хвилюватися про те, куди подіти старий смартфон. Якщо ви виплатили менше 12 платежів і хочете оновитися, за обмін доведеться заплатити 6 900 рублів, після року використання обмін безкоштовний.

У Росії тепер можна взяти iPhone в оренду

Наприклад, якщо ви вибрали iPhone 11 на 64 ГБ, то платежі за рік складуть 47 280 рублів. Після цього можна доплатити залишкову вартість 23 696 рублів і залишити собі смартфон. Все разом виходить на 70 976 рублів — на 11 тисяч більше офіційної ціни пристрою в тому ж re:Store. Ці 11 тисяч коштує програма Adjusters Pro, яка дає одну безкоштовну заміну дисплея в рік.

Також на Підпишись.рф можна взяти в оренду флагмани Samsung Galaxy і консолі Xbox One з підпискою Live Gold.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *