У Росії стартували продажі Apple Watch

Двері Цуму відкрилися рівно о 10:00. Черга приблизно з 100 чоловік хлинула всередину. Добиратися до першого в Росії спеціалізованого бутіка Apple Shop довелося через кілька залів з косметичними брендами. Перших покупців традиційно чекали оплески співробітників Apple Shop.

Apple Shop займає не так вже багато місця — шість довгих столів, чотири з яких були віддані під Apple Watch.

У Росії стартували продажі Apple Watch

Покупці відразу розділилися на дві групи. Перша вибирала і придивлялася до годинника, друга відразу зайняла чергу до каси.

Один з перших покупців, Микита, купив Apple Watch 42 мм з білим ремінцем. «Я спеціально чекав старту офіційних продажів, так як хотів купити версію „Ростест“», — говорить Микита.

У Росії стартували продажі Apple Watch

Максим обрав Apple Watch Sport 42 мм з чорним ремінцем. За його словами, версія 38 мм виявилася дуже маленькою. «В цьому продукті Apple я ще не впевнений, можливо, другу версію Apple Watch візьму із сталі», — каже Максим.

У Росії стартували продажі Apple Watch

За моїм суб’єктивним підрахунками, за перші півгодини було продано близько 40 Apple Watch. До 10:30 народу стало менше. Спорожніла і каса. До речі, ремінців до годинників в Apple Shop поки немає. Були покупці, які спеціально приїхали за ремінцями, але їм довелося задовольнитися обіцянками, що на наступному тижні привезуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *