У Opera з’явився безкоштовний VPN без обмежень

В настільній версії браузера Opera Dev для Windows і OS X з’явився вбудований безкоштовний VPN-сервіс без обмежень по пакета трафіку.

Тема VPN сервісів останнім часом дуже популярна. Саме вони дозволяють зберегти конфіденційність даних, змінити або приховати своє місце розташування і отримати доступ до заблокованих ресурсів.

Знайти якісного провайдера таких послуг досить складно. Найчастіше це вимагає відчутних (з урахуванням курсу валют, звичайно) витрат. Тепер проблему можна вважати вирішеною: в настільній версії браузера Opera Dev з’явився вбудований безкоштовний VPN-сервіс без обмежень.

Нова функція доступна в останній версії браузера Opera для розробників (для Windows і OS X). Для використання вбудованого VPN необхідно зайти в «Налаштування» і включити функцію в розділі «Конфіденційність і безпека».

Використовуючи цю можливість, можна приховати свій IP-адресу або отримувати доступ до регіональних ресурсів. Тим більше що розробники Opera повідомляють про відсутність будь-яких обмежень, в тому числі за кількістю передаваного трафіку. На даний момент доступні сервера з США, Канади та Німеччини. Повідомляється також, що до випуску стабільної версії буде доступно більшу кількість країн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *