У новому оновленні Windows 10 з’явився віртуальний тачпад

Microsoft розкрила ще одну фішку глобального оновлення Creators Update, реліз якого намічений на березень наступного року. Останній апдейт тестовій версії Windows 10 (збірка 14 965) додав в операційну систему віртуальний тачпад.

Нова функція особливо припаде до смаку тим, хто підключає до свого планшета на Windows 10 монітор або телевізор. Тепер таким користувачам можна буде відмовитися від мишки. З появою віртуального тачпада керувати вмістом на другому екрані стає дуже просто. Запустити його можна натиснувши на відповідну піктограму на панелі завдань.

Працює віртуальний контролер так само, як і фізичний. У нього є панель для пересування курсору, а також права і ліва кнопки. Крім того, для віртуального тачпада можна налаштувати звичні жести.

У новому оновленні Windows 10 з’явився віртуальний тачпад

Крім віртуального тачпада, в новій збірці Microsoft додали нову версію програми Sticky Notes з підтримкою більшої кількості мов, а також оновили кілька функцій в Windows Ink і оптимізували Sketchpad.

Якщо ви хочете першими отримувати всі оновлення Windows 10 і користуватися ними, то увійдіть у програмі попередньої оцінки Windows Insider. Але не забувайте, що предрелизные збірки можуть працювати нестабільно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *