У новій версії Angry Birds свині сховалися в печерах

Популярність програми для iOS Angry Birds говорить сама за себе. Саме тому розробник Rovio не втомлюється радувати користувачів все новими оновленнями, як звичайними, так і тематичними, до свят. На цей раз в App Store з’явилося чергове оновлення – 1.6.0, в якому вміщається новий епізод.

Тепер свині, викрали безцінні пташині яйця, зникли в підземелля, де і будуть розгортатися події епізоду. В цілому, ігрова механіка стандартна, з одним лише нововведенням. В цьому епізоді можна використати ландшафт в свою користь. Для того, щоб скоріше перемогти свиней, злобні пташки можуть збивати звисають зі стелі печер сталактити, які обрушуються на голови свинствующих злодюжок.

Як повідомляє розробник, крім нового епізоду в оновленні були виправлені деякі проблеми у роботі попередніх рівнів (коли у користувачів виникали труднощі з проходженням). Оновлення доступно для iPhone-версії, так і для iPad. Крім того, генеральний директор Rovio, Петер Вестербака (Peter Vesterbacka), повідомив, що на даний момент гра в серії Angry Birds завантажено більше мільйона разів на день. За статистикою, в цілому гра вже була завантажена користувачами більше 250 мільйонів разів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *