У молодої вчительки не було грошей на квартиру. Вона поставила на подвір’ї батьків контейнер і зробила з нього будинок: вид зсередини

Молода мешканка Словаччини знайшла бюджетне рішення квартирного питання. Працюючи вчителькою, вона не мала достатніх коштів на придбання або довгострокову оренду житла. Зате є кмітливість і завзятість, щоб втілити ідею в життя.

Рай в курені

Іпотека – дуже відповідальне рішення, щоб сковувати себе зобов’язаннями з банком на довгі роки. Так вирішила молодий спеціаліст Еллен. Але жити десь треба. Щоб не тулитися з батьками на одній території, вона придбала морський контейнер і поставила його на задньому дворі будинку.

А далі – справа техніки і «рівних» рук. Віконця і дверний отвір вирізати в тонкому металі не так вже складно. Цікавим виглядає облаштування тераси на даху «дому». З неї відкривається панорамний вид на двір і зелені околиці.

Всередині знайшлося місце для двоспального ліжка, м’якого диванчика, телевізора і сантехнічного куточка.

Кавун, цемент, 2 рукавички: робимо красиве кашпо для дачі
«Бережіть рідних!»: таксист розповів дівчині історію зі свого життя
У понеділок, 15 червня розпочнеться Петрів піст: на що звернути увагу віруючим

Обладнана спеціальна полиця для завидною колекції взуття.

Є навіть повноцінна кухня з мийкою, плитою і великим холодильником.

Тут же притулилася пральна машина.

Для 1-2 чоловік місця більш ніж достатньо.

До речі, використання транспортних контейнерів для житла – популярний напрям в Європі. З них навіть роблять готелі та багаторівневі будинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *