У Мережі з’явилися перші справжні фото Samsung Galaxy S8

Компанія Samsung показала на MWC 2017 свій головний смартфон, однак в інтернеті все одно з’явилися нові подробиці про Samsung Galaxy S8.

На цей раз джерелом інформації став відомий оглядач Еван Бласс (Evan Blаss), до рук якого потрапила якісна фотографія Samsung Galaxy S8. Це зображення є справжнім і повністю відповідає тим відомостями про смартфоні, які були відомі раніше.

У Мережі з’явилися перші справжні фото Samsung Galaxy S8

Стало остаточно ясно, яким буде новий флагман корейської компанії. Практично всю лицьову сторону пристрою займає величезний дисплей з округленими кутами. На бічних гранях Samsung Galaxy S8 розташовані звичні клавіші регулювання гучності, кнопка живлення і ще одна, яка, по всій видимості, буде служити для виклику персонального інтелектуального помічника. У смартфоні відсутні фізичні навігаційні клавіші і центральна кнопка зі сканером відбитків.

Більше докладних відомостей про начинку Samsung Galaxy S8 доведеться почекати до офіційної презентації. Вона призначена на 29 березня, про що недвозначно говорять цифри на представленій фотографії.

Сподіваємося, що компанія Samsung зробила висновки і використовувала в своєму новому смартфоні тільки вогнетривкі матеріали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *