У Мережі з’явилися характеристики і ціни майбутнього смартфона Xiaomi Redmi 5

Нова лінійка смартфонів пропонує хорошу продуктивність і відмінний дизайн за цілком розумні гроші.

Як ви вже знаєте з нашого путівника по гаджетів Xiaomi, Redmi — це бюджетна лінійка смартфонів, яка володіє ідеальним співвідношенням ціни і якості. Саме тому кожне нове пристрій у цій серії привертає величезну увагу користувачів.

Випуск Xiaomi Redmi 5 ще тільки планується, але в Мережу вже витекли рекламні матеріали майбутньої презентації, з яких можна дізнатися про технічні характеристики та ціни нових смартфонів.

У Мережі з’явилися характеристики і ціни майбутнього смартфона Xiaomi Redmi 5

Як і очікувалося, Redmi 5 буде випущений в двох варіантах. Першу модель оснащена процесором Qualcomm Snapdragon 625 з робочою частотою 2,0 ГГц, в той час як друга отримає процесор Qualcomm Snapdragon 630 з робочою частотою 2,2 ГГц. Крім цього, в кожній з гілок будуть випускатися пристрої, що відрізняються кількістю оперативної і вбудованої пам’яті.

Xiaomi Redmi 5 із процесором Snapdragon 625:

  • 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті + 16 ГБ ПЗУ (125 доларів);
  • 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті + 32 ГБ ПЗУ (155 доларів).

Xiaomi Redmi 5 із процесором Snapdragon 630:

  • 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті + 32 ГБ ПЗУ (160 доларів);
  • 4 ГБ ОЗП + 32 ГБ ПЗУ (175 доларів);
  • 4 ГБ ОЗП + 64 ГБ ПЗУ (190 доларів).

У Мережі з’явилися характеристики і ціни майбутнього смартфона Xiaomi Redmi 5

Інші характеристики всіх моделей однакові. Кожна з них отримала 5-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 1 920 x 1 080 точок, основну камеру на 16 Мп і фронтальну на 5 Мп. Ємність батареї становить 3 680 мА·год, що є кроком назад порівняно з попереднім Redmi 4. В якості операційної системи використовується фірмова розробка MIUI 9.0 на основі Android 7.1.1 Nougat.

Ніяких подробиць про точну дату виходу новинки не повідомляється. Але, швидше за все, це відбудеться в третьому кварталі 2017 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *