У Мережі з’явилася фотографія нової коханої Дмитра Шепелєва

Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв не тільки виховує сина Платона, але і вже протягом року намагається будувати нові відносини. Але якийсь час свій роман з Катериною Тулупової він ретельно приховував, поки їх не відобразили на спільному відпочинку в Німеччині і ці фото не з’явилися в соцмережах.

Новий роман

Відомий телеведучий після смерті дружини не тільки виховує шестирічного сина, успішно веде популярне розважальне шоу «насправді», але і будує нові відносини. Як зізнається сам Дмитро, завантаженість на роботі заважає йому проводити багато часу з Платоном, а той не дає можливості проводити багато часу з новою коханою.

Як відомо, новою обраницею Дмитра Шепелєва стала московський успішний дизайнер Тулупова. Катерина вже виповнилося тридцять шість років, і вона сама виховує доньку Ладу, яка одного віку з сином Шепелєва.

Також стало відомо, що два літа поспіль улюблені разом з дітьми відпочивали в Італії. Але їх тепер недавно побачили в Німеччині, де закохані, залишивши дітей в Амстердамі, поїхали на кілька днів.

Незважаючи на те, що закохані ретельно намагалися сховатися від цікавих очей росіян, їм не пощастило, і на прогулянці в Мюнхені їх не тільки змогли побачити, але зробити фото. Але Дмитро, побачивши, що їх знімають, став сміливо став дивитися в об’єктив.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *