«У мене коронавірус»: фото поліцейського в масці розвеселило людей, але не всі вважають це забавним

Новини про уханьском коронавирусе поки залишаються невтішними для більшості країн світу. Збільшується як число заражених, так і кількість смертей. Китаю і Південної Кореї, схоже, вдалося переломити ситуацію, і кількість нових виявлених випадків вже відносно невелика. В Європі та США, навпаки, криза тільки набирає обертів. Однак зневіряються далеко не всі. Деякі навіть намагаються жартувати. Серед них – один з працівників поліції Каліфорнії.

Як фотографія поліцейського в масці стала вірусної

З зарубіжного інтернету швидко розлетілася фотографія поліцейського в захисній медичній масці в патрульній машині і з написом: “У мене коронавірус”. Особливо стрімко вона поширилася в соціальній мережі “Твіттер”.

Спочатку фото було розміщено на сторінці патрульного Каліфорнійським шосе в Кастро-Веллі. На ньому написано: “Хороша спроба” та зазначено, що даний інцидент був постановкою. Вона була викладена у соціальній мережі “Фейсбук”. Потім фотографія швидко поширилася по мережі “Твіттер”, але не всі були в курсі того, що це всього лише жарт.

Про що говорить цей випадок

Даний випадок є хорошим прикладом того, що поліцейські теж можуть жартувати, навіть незважаючи на серйозність своєї професії. А предметом жарти може стати навіть коронавірус.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *