У міжрасової пари народилася дівчинка неземної краси. Як сьогодні виглядає янголятко (фото)

Правду кажуть, що в міжрасових пар народжуються гарні діти. Малята беруть найкраще у своїх батьків, можна сказати, виграють справжню генетичну лотерею. Результат змішаних шлюбів іноді вражає. Так і в цьому випадку у чорношкірого батька і білої матері народилася справжня красуня.

Ангел з неземними очима

Кайя народилася в 2015 році. Ще в пологовому залі її зовнішній вигляд вразив не тільки лікарів, але і батьків. Крихітка була мулаткою з бездонними блакитними очима та білявим пушком на голові.

Вже тоді можна було з упевненістю сказати, що з цієї малятка виросте справжня красуня. Так і вийшло. Через 4 роки дівчинка – сама чарівність.

Маленька моделька

Батько Кайі – афроамериканець, колишній футболіст, мати – європейка, модель. Майкл і Кетті обидва симпатичні. Не дивно, що змішання генів дала просто вражаючий результат.

Сьогодні знімки їх дочки, викладені мамою в Інтернеті, викликали справжній ажіотаж. За дівчинкою почали “полювати” різні модельні агентства. З деякими з них мала вже встигла навіть укласти контракт.

Янголятко

Швидше за все, незабаром цю гарнюню чекають справжні успіхи на модельному терені. Адже красуня володіє рідкісною зовнішністю: вона мулатка з небесними очима і білявими кучериками.

Побажаємо Кайе світлого майбутнього!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *