У квітні відбудеться суд у справі про спадщину актора Дмитра Марьянова

Дмитра Марьянова не стало у жовтні 2017-го, однак досі його рідні не можуть поділити спадщину. У квітні відбудеться черговий суд за позовом Юрія Марьянова, батька актора, до вдови і онуку. Причина – неможливість вступити у спадкові права.

В чому проблема

Спадкову масу складають три квартири актора, підмосковна дача, кілька мотоциклів і авто. Спадкоємців всього троє: батько, вдова Ксенія Бик, а також Данило, син Марьянова. Усьому покладаються рівні частки, проте колишня дружина займає квартиру на Хорошевському шосе, вартість якої перевищує 1/3 частки спадкової маси.

Син і батько Дмитра Марьянова претендували на грошову компенсацію, однак Ксенія Брік вирішила в судовому порядку включити в число спадкоємців свою дочку Анфісу, батьком якої є інша людина. Суд в позові відмовив. Тепер остаточну крапку у справі поставить Савеловський суд столиці.

Паралельно слухатиметься кримінальна справа за позовом, висунутого до Оксани Богданової, керівника реабілітаційного центру “Фенікс”. Встановлено, що смерть артиста сталася із-за розриву клубової вени. Причиною став удар у живіт.

Данило, син Марьянова, пред’явив центру позов у розмірі 30 млн рублів. Нагадаємо, що акторові було всього 47 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *