У Канаді було так холодно, що люди замість дисків метали замерзлу одяг (відео)

Чи бачили ви коли-небудь, що відбувається з одягом, якщо її намочити і повісити на мотузку для білизни на морозі? Так, вона застигне в такому вигляді, в якому її повісили! Що робити з такими речами?

Багато вносять їх в будинок, чекають, коли вони відтануть, і сушать при кімнатній температурі. Але є і такі розумники, які грають замороженої одягом фрісбі. Фрісбі – це літаючий спортивний снаряд, який представляє собою диск, при польоті якого створюється підйомна сила, що дозволяє кидати тарілку з великою точністю на значну відстань. Саме така ідея прийшла на розум веселим канадцям. Вони не тільки метали замерзлі речі просто так і один одному, але і зняли весь захоплюючий процес на відео.

Відеоролик

Кожен радіє морозної зими по-своєму. Ці хлопці з Канади вирішили взяти заморожену одяг і метати її замість літаючих дисків. Що у них вийшло? Перегляньте наданий нижче відео і вирішите самі.

Так, хлопці повеселилися на славу. Відразу видно, що у цих кмітливих канадців є не тільки почуття гумору, але і уміння добре проводити час. Ось тільки не постраждала одяг від такого дозвілля? Сподіваюся, для метання хлопці вибрали старі непотрібні речі. Адже в процесі гри штани і сорочка, які використовувалися, могли пошкодитися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *