У готелі Берліна є величезний акваріум з ліфтом, що відкриває вид на 2600 підводних мешканців

Багато готелів можуть похвалитися гарними номерами та архітектурою. Кожна готель високого класу прагне здивувати своїх гостей чимось особливим. Це можуть бути басейни на даху або незвичайні ліфти. Наприклад, в готелі Radisson SAS Hotel у Берліні гості зможуть побачити справжній витвір мистецтва, яке зустрічається в поодиноких випадках.

Море всередині готелю

Сама будівля нагадує сучасну готель, тому люди не знають, що їх чекає всередині. Для переміщення по поверхах тут є унікальний ліфт висотою в 25 метрів. Він відрізняється від усіх інших тим, що всередині нього живуть морські мешканці!

Дивлячись на нього, відразу з’являються думки про море і глибині. Всередині гігантського акваріума знаходиться близько 900 000 літрів води. Відвідувачі можуть підніматися або спускатися на ліфті, а навколо будуть плавати риби і аквалангісти.

Тимчасово забрали у сина телефон: з його друзями довелося мені розмовляти
Морозиво не того сорту та інші примхи дітей. Як зрозуміти, що це не пустощі
Дружина Петросяна стала подобається шанувальникам гумориста: вся справа в її милих ямочках

В акваріумі живе близько 2600 риб різних видів. Поїздка в ліфті дозволяє перенестися до моря або океану. Відвідувачі можуть відчути непередавані емоції, немов перебуваючи під водою.

Унікальний ліфт доставить гостей на верхній поверх зі скляним дахом. Там знаходиться ресторан і відкривається гарний вид на акваріум і весь готель. Напевно, любителі морської безодні будуть в захваті від такого рішення, адже ліфт переносить на справжній підводний світ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *