У Флориді виявлений таємний дитина Мерилін Монро: жінка заявляє, що є рідною дочкою голлівудської блондинки

Хоча пройшло вже багато років з того моменту, як 04.08.1962 року у віці 36 років померла Мерилін Монро, багато невідомі подробиці про актрису продовжують з’являтися і донині. Наприклад, 72-річна жінка з Флориди вважає, що вона – дочка Мерилін Монро.

Мерилін приховувала дочка?

Ненсі – письменниця, яка вважає, що вона – дочка Мерилін Монро.

Жінка стверджує, що знаменитою на весь світ блондинці було тільки 20 років, коли вона народила її після роману з давно померлим нью-йоркським адвокатом.

Ненсі не хоче приховувати правду і готова поділитися своєю історією з громадськістю. До речі, жінка була обрана членом Американської гільдії драматургів за свою роботу «Тут я – мама: справжня історія Мерилін Монро».

Кошлатий мийник: собака обожнює вилизувати вікна (смішне відео)
“Я тебе врятую!”. Спроба допомогти білку закінчилася для дівчини несподівано: відео
Жести прості, але скласти пальці так можуть лише 8 % людей на Землі

Романістка відкрила, що її біологічна мати – Мерилін Монро – хотіла побудувати успішну кар’єру і подумала, що дитина може стати перешкодою.

Ненсі також повідомила, що актриса вирішила залишити її у близьких друзів – заможної нью-йоркській сім’ї, яка виховала його, як свого власного дитини.

Дженні була тією, хто виховав Ненсі в якості дочки. Ненсі сказала, що її мати була чудовою людиною, і вона провела багато часу з нею.

Незважаючи на те, що у неї є турботлива сім’я, Ненсі хоче, щоб весь світ знав правду про те, що вона – таємна донька відомої Мерилін Монро.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *