У два роки моя дочка любила включати і вимикати все, до чого могла дотягнутися: вирішила проблему дуже просто, поклавши в сумочку пару вимикачів

Маленьким діткам зазвичай все цікаво, цікаво і вони намагаються доторкнутися все, до чого можуть дотягнутися. Це звичайні рефлекси, які проходять з роками, однак, для багатьох людей така поведінка малюків є абсолютно неприйнятним, а значить, його необхідно скорегувати. Тільки робити це потрібно з розумом.

Лайфхак по вихованню дітей

У два рочки моя дочка дуже любила включати і вимикати все, що тільки бачила. Але особливо їй подобалося включати і вимикати світло скрізь, куди б ми не приходили. Це могло бути і в лікарні, і в гостях, і в офісному приміщенні. А вже як вона любила натискати одну за одною кнопки в ліфті! Відучила ж я її від цього неподобства дуже простим способом. Просто купила два вимикача і поклала їх собі в сумочку.

І тепер, куди б ми не пішли, вони завжди були зі мною, а я завжди спостерігала за своєю проказницей. І як тільки я бачила, що вона біжить до вимикача або тягнеться до якоїсь кнопці, щоб натиснути її і подивитися, що буде після цього, тут же вручала їй один з тих вимикачів, які лежали в моїй сумочці. Це моментально відволікало її увагу, і вона приймалася натиснути ту кнопку, яку можна, не змушуючи людей нервувати з-за раптового вимкнення або включення світла. А з часом їй просто набридло вже клацати кнопками, і вимикачі викинули за непотрібністю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *