У 35-річної ведучої Марини Кравець скоро народиться дитина

Популярна телеведуча каналу ТНТ і учасниця гумористичного шоу Comdey Club Марина Кравець потрапила в об’єктив камери її співведучого Михайла Башкатова і користувачі соціальної мережі “Instagram” дізналися, що жінка чекає малюка. Тепер шанувальники чекають від зірки офіційного заяви про те, що вона вагітна.

“Цікаве положення”

Не так давно Марина Кравець та її колега Михайло Башкатов були присутні на заході в якості ведучих. Михайло зняв відео і виклав його в Мережу. На відео можна побачити глибоко вагітну дружину. Навіть сукні вільного крою з завищеною талією не змогло приховати живіт зірки. Останні місяці вагітності як ніяк.

На численних інтерв’ю дівчина не раз зізнавалася, що думає про дітей і хотіла б стати мамою двічі.

Телеведуча вважає за краще приховувати своє життя від публіки і рідко викладає фотографії з чоловіком в Мережу. У 2013 році Кравець вийшла заміж за продюсера шоу Comedy Club Аркадія Вадахова. До весілля молоді зустрічалися протягом 6 років, а познайомилися ще коли Марина вчилася в університеті.

Дивно, що Кравець так довго вдавалося приховувати свою вагітність від шанувальників і тільки випадкова історія в соціальній мережі змогла розкрити її таємницю. Що ж, порадіємо за майбутню маму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *