Typing Speed: заміряємо швидкість набору тексту в Google Chrome

Typing Speed: заміряємо швидкість набору тексту в Google Chrome

Typing Speed — це розширення для браузера Google Chrome, надає інформацію про швидкості набору тексту і візуалізацію даних по частоті використання кнопок клавіатури. Після встановлення розширення заміряє кількість набраних символів і слів у хвилину, а також час набору тексту.

Typing Speed: заміряємо швидкість набору тексту в Google Chrome

Для кожної клавіші у звіті показується кількість і швидкість натискань. Візуалізація даних оформляється у вигляді теплової карти (клавіша з найбільшою кількістю натискань червоніє). У налаштуваннях доступний вибір розкладки клавіатури (о жах! якісь Dvorak і Colemak, і у кожної з них абсолютно різні розташування клавіатур). Якщо ви не хочете збирати дані з веб-сервісу (наприклад, при активному нащелкивании цифр статистика швидкості друку буде збиватися) достатньо вписати доменне ім’я в формочку з назвою «Exclude Data From Domains».

Перший недолік розширення — відсутність історії по швидкості набору, тобто після закриття браузера дані лічильника не зберігаються. Другий недолік — у візуалізації показується клавіатура на латиниці, що російськомовній людині буде не особливо приємно. І все ж головною метою є розширення замір швидкості набору тексту і з цим Typing Speed справляється.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *