Twournal або TweetBook.in: збережіть свої твітти в PDF

Twournal або TweetBook.in: збережіть свої твітти в PDFЯкщо ваш Twitter — це не місце для чатів або суцільний публікації посилань на свій блог, то ви напевно не раз замислювалися про експорт заміток в зручний для читання формат. Наприклад у файл PDF. Для отримання PDF файлу з 3200 вашими останніми твіттами необхідно виконати наступні кроки:

  1. відправляємо запит на запрошення — http://twournal.com/beta;
  2. додаємо @twournal в список друзів і чекаємо особистого повідомлення (direct message) з кодом запрошення;
  3. заповнюємо форми з ім’ям, адресою електронної пошти, паролем та надісланим запрошеннями кодом;
  4. чекаємо поки на пошту прийде повідомлення про готовність документа і посиланням для завантаження PDF файлу.

Крім PDF файлу Twournal пропонує замовити роздруківку повноцінної книги. Так можна включити публікацію картинок (чорно-білий і кольоровий варіант картинок забираемых з Twitpic, Tweetphoto і Yfrog), оформити обкладинку в стилі заднього фону вашого Twitter-аккаунта. Незрозуміло правда, якою буде обкладинка — м’якою або твердою. Напевно твердої раз за чорно-білу версію мого Twournal’а власники сервісу хочуть 35, а за кольорову 135 доларів.

З недоліків Twournal слід зазначити необхідність проходження реєстрації замість заходу під обліковим записом Twitter. Якщо ви вважаєте недоліком кількість кроків для отримання PDF версію вашого Twitter, то спробуйте веб-сервіс TweetBook.in. Інші варіанти резервного копіювання свого Twitter ви знайдете у статті Павла Калугіна «Як зробити резервне копіювання мікроблогу Twitter з можливістю пошуку по твітів».

Створити книгу Twournal.com

Створити книгу в TweetBook.in

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *