Twipe: зміни статусного повідомлення Skype через Twitter

Якщо ви користуєтеся Skype для голосового та текстового спілкування, то помічали, що там, як майже у всіх месенджерах, є статусне повідомлення, яке бачать всі ваші контакти, коли переглядають свій контакт-лист. Біда лише в тому, що найчастіше воно абсолютно не актуально або просто не використовується користувачем. Якщо ви використовуєте систему Twitter, то для вас проблему вирішили і тепер, відповідаючи на питання Twitter «What are you doing?», ви будете міняти статусне повідомлення Skype. Допоможе вам у цьому маленька програмка Twipe.

Основне завдання програмки — сидіти в треї і перетягувати з вашого (можна і не вашого) Twitter-аккаунта останнє повідомлення і встановлювати його в якості статусного повідомлення в Skype. Крім того, якщо ви використовуєте WinAmp для програвання музики, то поточний трек буде також встановлюватися в статусне повідомлення. До вашого повідомлення можна додати мітку, але рекомендувати цю «фішку» можу лише дуже допитливим людям. 😉

Єдина серйозна проблема Twipe — повне неприйняття російської мови. Однак це не заважає використовувати цю програму на своєму ПК, з огляду на те, що дану проблему обіцяють виправити.

Скачати Twipe можна тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *