Творчий чоловік взяв відро цементу, 4 лотки з-під яєць і зробив стильну річ для саду

Безперечно, творча людина знайде застосування навіть непотрібним речам. Наприклад, багато господинь паперовий лоток від яєць викидають через непотрібність у відро для сміття. Проте якщо у вас умілі руки, не поспішайте це робити. Відслужив своє лоток можна буде використати в саду або в будинку в якості оригінального прикраси. Детальніше про це далі.

З чого потрібно почати?

Вам знадобиться чотири лотка. Кожен з них слід обрізати. Головне – щоб їх розмір відповідав габариту коробки, яка буде використовуватися в якості основного каркасу. У неї насипають невелику кількість цементного розчину.

З лотка вирізають два фрагменти, які призначаються як формочка для яєць. Ці фрагменти вдавлюють в зцементований днище. Крім того, потрібно вирізати ще чотири такі формочки і заповнити їх цементом. Надалі вони будуть виконувати функції ніжок. Потім встановлюють чотири лотка, а в їх центрі невелику коробочку для землі.

Завершення роботи

На даному етапі забитим розчином заповнюють простір між лотками і основним картонним каркасом. Коли розчин охолоне, картон можна зірвати. Виріб потрібно перевернути і в днищі допомогою ножа зробити два отвори. Далі на цій поверхні намічають чотири точки. Їх намазують цементом і пристосовують до них чотири саморобні цементні ніжки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *