Творча переробка: дизайнер Франк Жубер створює стильні сумки зі спортивних футболок

Це називається творчою переробкою. У Франка Жубера дуже незвичайне захоплення, він створює стильні сумки зі спортивних футболок. Дійсно, його сумки ручної роботи привертають увагу любителів спорту і вуличного одягу. Вони зроблені на основі трикотажних виробів та іншого одягу.

Унікальний проект

З цими шкіряними сумками дуже хорошої якості бренд Френка привернув до себе увагу багатьох зацікавлених покупців. Заснований в Парижі, він представляє унікальні проекти, які повинні сподобатися всім.

Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Сусідка поливає свої помідори звичайної бражкою. Я здивувалася, але теж так зробила
Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся

Френк пояснює у своєму інтерв’ю: «Ідея проста: сублімувати одяг, будь то майка, уніформа, поло або футболка, перетворивши її в сумку. Все – з бездоганною якістю».

Після роботи у французьких розкішних будинках художник представив свої творчі сумки в кінці 2019 року. Розроблена і виготовлена у Франції, кожна сумка створена з високоякісної шкіри.

Крім того, деякі із знакових предметів в його колекції включають трикотажні вироби, виготовлені фірмами Jordan Brand x Paris Saint-Germain або Nike, а також футболки команди Французької федерації футболу. Одна з найпопулярніших сумок зроблена з поло Lacoste.

Ці сумки скоро будуть доступні для продажу (тим не менше ціни ще невідомі). У своєму акаунті в Instagram він завжди публікує інформацію про своїх нових творах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *