Творча мама відрізала кишені від джинсів і зробила подарунок для дітей

У шафі цієї мами зберігалося багато пар непотрібних джинсів, які більше ніхто не носив. На одних були дірки, на інших потьмяніла фарба, третіх діти давно виросли, а віддати одяг було нікому. Тому вона придумала ідею, як одночасно позбутися від непотрібних речей і заразом порадувати дітей напередодні Різдва.

Незвичайний адвент-календар

Для початку винахідлива мама акуратно вирізала кишені на джинсах. На кожному з них вона написала номер, який надалі буде позначати число місяця або кількість днів до Різдва.

Після цього жінка в довільному порядку приклеїла кожен кишеню до завіски.

Останній крок – прикраса майже готового адвент-календар.

У результаті вийшло досить оригінально, а діти, як і передбачалося, були раді такому сюрпризу.

Останнім часом адвент-календар для очікування Різдва стають все популярнішими. Стосується це і Росії. Єдина відмінність полягає лише в тому, що в країнах пострадянського простору діти очікують не Різдво, а Новий рік. Тому замість 25 знадобиться 31 кишеньку (якщо починати очікування 1 грудня).

Для тих, хто не знає, що таке адвент-календар і чому він цікавий дітям, коротко поясню. Кожен день в кишеньці з потрібним числом батьки ховають невеликий сюрприз для дитини: маленьку іграшку, солодощі, завдання на день і так далі. В підсумку очікування Нового року проходить цікавіше, а час летить швидше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *