Турецький актор Окан Ялабык був одружений всього два роки. Як виглядає красуня, після якої чарівний Ібрагім-паша не хоче зв’язувати себе шлюбними узами ні з однією жінкою: фото

Турецький актор Окан Ялабык полюбився російським телеглядачам ос моменту виходу на екрани перших серій “Чудового століття” – серіалу, в якому він постав у ролі хитрого і дуже розумного Ібрагіма-паші. Про особисте життя Окана відомо небагато, але всі прихильниці актора знають про те, що в даний час він неодружений.

Окан Ялабык був одружений всього 2 роки

Сьогодні актору 41 рік. Відомо, що в 2010 році актор знайшов жінку своєї мрії, якій опинилася актриса Ханда Сораль. Довгий час ходили чутки про те, що відносини між акторами зав’язалися в той момент, коли Окан Ялабык допомагав своїй дружині відновитися після автокатастрофи, в яку вона одного разу потрапила.

Ці стосунки тривали недовго – в 2012 році цей союз розпався, а екранний Ібрагім-паша так і не знайшов свою любов. Кілька разів його, звичайно, бачили в компанії прекрасних дам, в числі яких була Ханде Догандемир. Також акторові приписували романи з Сельмою Эргенч, яка виконала роль Хатидже-султан в серіалі “величне століття”, то з Мер’єм Узерлі – екранної Роксоланою, але на ділі Окан так і залишився завидним холостяком.

Буде 603 кінських сили: тестується оновлений 2021 Mercedes-E63 AMG
Ідеальний стейк на грилі: шеф-кухар розкрив секрети приготування
Прогулянки на повітрі після вечері: як працювати над своїм тілом, поки закриті зали

Що стосується Ханды Сораль, то вона воліла не бути самотньою після розлучення з актором. З 2017 року актриса полягає в щасливому шлюбі з Ісмаїлом Демірджі, який за родом своєї діяльності також є актором.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *