Tubio — миттєвий стрімінг відео з iPhone на телевізор із DLNA

Tubio — це своєрідний YouTube-клієнт для iOS. Навряд чи ви будете використовувати його за призначенням і замініть їм стандартний клієнт. Але в надсилання відео зі смартфона на телевізор Tubio немає рівних.

Від очей наглядової користувача не сховається той факт, що Tubio використовує трохи змінену мобільну версію YouTube. Відкриття нових меню подлагивает, а інтерфейс в цілому нічим не відрізняється від веб-версії сервісу.

Але суть програми полягає в тому, що, з’єднуючись з DLNA з вашим телевізором, Tubio миттєво відправляє на нього відео з YouTube. Швидше, ніж додаток YouTube для iOS, і вже тим більше швидше, ніж додаток для телевізора.

Панель внизу дозволяє управляти відтворенням відео, верхня панель — гучністю. У налаштуваннях можна змінювати якість відео. В програмі немає реклами, але є обмеження на 10 роликів. Для того, щоб його зняти, доведеться заплатити 169 рублів.

Tubio — миттєвий стрімінг відео з iPhone на телевізор із DLNA Tubio — миттєвий стрімінг відео з iPhone на телевізор із DLNA

Без проблем не обійшлося. Додаток стрім ролики, навіть якщо працює у фоні, але функцію не доробили до кінця, і Tubio працює у фоні постійно, поїдаючи батарею на очах. Швидше за все, це виправлять в недалекому майбутньому, а поки можна просто закривати програму вручну.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *