Троє грабіжників підійшли до бабусі, яка знімала пенсію в банкоматі. Реакція 77-річної жінки була блискавичною

Літні жінки часто стають жертвами злочинців. Багато вважають бабусь слабкими і беззахисними. Вініфред Пив, 77-річна англійка, довела, що старенькі теж можуть дати гідну відсіч хуліганам.

Троє злочинців сильно пошкодували і покаялися після нападу на пенсіонерку. І пообіцяли, що такої помилки вони більше ніколи не зроблять. Звичайно тоді, коли вийдуть з в’язниці.

Зовнішність оманлива

Повернемося до початку історії. Кілька днів тому Вініфред Пив отримала пенсію і пішла в магазин. По дорозі їй потрібно було зняти готівку в одному з місцевих банкоматів.

Під час операції в терміналі до неї підійшли троє невідомих чоловіків. Один з них відштовхнув жінку і спробував вихопити у неї гроші.

Бабуся не розгубилася і дала жорстку відсіч кривдникові. Вона схопила його за капюшон і ударила кілька разів головою об банкомат.

Грабіжники не очікували, злякалися і відразу покинули місце події. Поліція швидко знайшла по “гарячих слідах” і незабаром всі троє були затримані.

Злочинців заарештували і посадили до в’язниці за напад і спробу крадіжки.

Історія про сміливої бабусі розлетілася по всьому інтернету. Бабуся змогла відстояти свої гроші і дала серйозну відсіч грабіжникам. Браво, Вініфред!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *