Три слова, які ви ніколи не почуєте від співробітників “Діснейленду”

“Діснейленд” — абсолютно особливе місце. У цю країну чудес мріють потрапити і дітлахи, і дорослі. Чому? Парк розваг володіє чарівною атмосферою. Подивіться на співробітників навколо — вони завжди усміхнені і щасливі. До речі, кожен працівник “Діснейленду” підпорядковується суворим правилам. Зрозуміло, він повинен бути ввічливим і приємним у спілкуванні, але є і більш специфічні вимоги.

Фраза, яку ви ніколи не почуєте

Незалежно від того, ви зверніться за допомогою до прибиральнику чи справжньою мультяшною принцесі, є фраза, яку ви ніколи не почуєте від працівника “Діснейленду”. «Я не знаю» — це те, що не можна говорити. Ніколи. Ні при яких умовах.

Перед початком роботи людина проходить навчання, запам’ятовує всю корисну інформацію про парк, адже він повинен знати правила купівлі квитків, орієнтуватися в тому, де що знаходиться.

А що робити з божевільними питаннями? Адже часом відвідувачі (особливо, коли мова йде про діточок) запитують про те, про що працівник дійсно не може знати. Але навіть у таких випадках не можна в голос визнаватися у відсутності потрібних знань. Якщо відповідь на питання існує, то його потрібно дізнатися. В іншому ж випадку працівникам “Діснейленду” не заборонено проявляти креативність і давати волю власній фантазії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *