TreeSize — наочно показує, куди пропало вільне місце

Запустивши цю програму, відразу розумієш, куди поділися останні десять гігабайт, які приготував, щоб переписати новий фільм. Утиліта реально допомагає знайти боки і хвости, що залишаються після довгого використання недобросовісних програм, сорящих направо і наліво вільним місцем.

TreeSize — наочно показує, куди пропало вільне місце

Мало того, що вона будує красиві і наочні графіки, вона може показати використання місця в розрізі типів файлів (наприклад, музика, відео, архіви, dll…), відфільтрувати найбільш «ненажерливих» користувачів, відсортувати всі файли за розміром і виявити серед них «сміття», а так само скласти своєрідний «Top 100» рейтинг файлів і папок. Всі ці інструменти дають можливість тримати під контролем ваше вільне і зайняте місце, своєчасно чистити його від накопиченого мотлоху, а так само організовувати швидкий пошук файлів, адже програма сканує всі файли і складає свою базу даних. Залежно від вибраної закладки змінюється і відображення інформації. Після цього розумієш сенс приказки «краще один раз побачити…», бо як візуально ми сприймаємо інформацію краще.

TreeSize — наочно показує, куди пропало вільне місце

Програма платна, і її ціна коливається від 17,95 € (не дорого) до 10 166,36 € (що за монстр такий?) залежно від версії, обіцяна безперебійна робота в Windows, 200X/XP/Vista. Подивимося на неї?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *