Треба брати: турнік-бруси для домашніх тренувань

Багатофункціональний тренажер з безкоштовною доставкою.

Можливість тренуватися вдома буде складно переоцінити навіть після закінчення карантину. І якщо габаритні снаряди начебто штанги складно уявити в міській квартирі, то містечко для турніка‑брусів знайдеться в будь-якому будинку. Він займає не так вже багато місця і легко поміститься навіть на балконі.

При всій своїй простоті такий снаряд дозволяє виконувати безліч видів підтягувань, віджимань, а також вправ для прокачування преса. Додатково до цього на перекладині є вушко для підвішування боксерського мішка, який можна використовувати під час розминки.

Треба брати: турнік-бруси для домашніх тренувань

Рама турніка виконана їх профільної труби 40 × 40 мм з товщиною стінки, що дорівнює 1,5 мм. За рахунок посиленої конструкції тренажер витримує до 250 кг, тому можна використовувати у вправах обважнювачі. Підлокітники і рукоятки виготовлені зі стійкого до зношування матеріалу, а весь необхідний для установки кріплення йде в комплекті.

Ціна: 4 275 рублів

Зверніть увагу: всі ціни дійсні на момент публікації статті. Магазини можуть оновлювати вартість товарів у протягом дня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *