Транспорт для мегаполісів: автоконцерн Jaguar Land Rover презентував “маршрутку майбутнього”

Компанія Jaguar Land Rover представила концепт електричного мікроавтобуса у футуристичному стилі. Безпілотний автомобіль Project Vector – це автономний електрокар, довжина якого всього 4 метри. Зовні він нагадує маршрутне таксі. Такі автомобілі, крім турботи про довкілля, сприяють зниженню кількості пробок і кількості ДТП.

Детальніше про концепт

Британська компанія Jaguar Land Rover розробила концептуальний безпілотник довжиною 4 метри, зі стильним футуристичним дизайном. Наміри у виробника цілком серйозні: вже в наступному році машину почнуть відчувати в реальних дорожніх умовах. Тести будуть проводитися під контролем експерта.

Даний автомобіль чудово підходить як для пасажирських, так і для комерційних транспортних перевезень. Акумулятори і силова установка розміщуються під підлогою салону. Це дозволило зробити його більш просторим. Є можливість збільшення платформи ще на 1 метр.

Ємності акумуляторної батареї буде достатньо для переїзду на відстань 248 – 298 км без підзарядки.

Скільки планують випускати

На початковому етапі буде випущена лише невелика партія в кількості 20 штук. Новий фургон стане частиною загальної програми Destination Zero по обнуленню шкідливих викидів в атмосферу, зниження числа аварій і пробок і поширення нових технологій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *