Традиційні приветственые поцілунки у Франції потрапляють під заборону, деякі цього ради

Поцілунок в щоку – це ритуальний або соціальний жест, який вказує на дружбу, сімейні відносини, виконує функцію привітання, поздоровлення, розради кого-небудь, прояв поваги.

Поцілунки в щоку поширені в усьому світі (Південна, Центральна, Східна Європа, Середземномор’я, Близький Схід і так далі). У багатьох країнах, таких як США, Франція і Японія, поцілунок – це норма на міжнародних зустрічах глав держав і перших леді або членів королівських і імперських сімей. Чому ж зараз ця давня традиція знаходиться у Франції під загрозою?

До побачення, цілу…

Заповітна французька традиція знаходиться під загрозою через коронавіруса. Традиційний французький поцілунок, який використовується як щоденне вітання серед друзів, членів сім’ї, колег і сановників, заборонений до тих пір, поки COVID-19 дає про себе знати.

Це не заборонено урядовою постановою, але ритуальний поцілунок в щоку виразно засуджується і не рекомендується, оскільки зараз спостерігається спалах вірусу у Франції.

“Органи охорони здоров’я просять людей уникати поцілунків і рукостискань, щоб запобігти поширенню COVID-19”, – повідомило у вівторок радіо France Bleu. Ні поцілунку, ні рукостискання: як же привітати один одного під час коронавіруса?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *