Touch Lock для Android — простий блокувальник екрану від дітей

Коли дитина дивиться мультфільми на вашому гаджет, він може випадково збити важливі настройки або побачити дорослий контент. Безкоштовна програма Touch Lock вбереже дитину від подібних ситуацій.

Програма блокує екран і фізичні кнопки пристрою. В такому режимі дисплей залишається активним, але не реагує на дотики пальців — дитина не може керувати відкритої в даний момент програмою або покинути її.

Наприклад, якщо ви включите мультфільм на YouTube і заблокуєте екран за допомогою Touch Lock, юний глядач не зможе запустити інші відео або потрапити в інші програми. Ніщо не буде відволікати його від безпечного перегляду.

Щоб увімкнути блокування, досить опустити панель сповіщень і натиснути на іконку Touch Lock. Вона з’явиться тут відразу після установки програми.

Повернути пристрій на звичайний режим можна за допомогою ледь помітною напівпрозорої кнопки. Вона відображається у верхньому правому куті заблокованого екрану. Подвійне натискання на неї знімає блок.

Хоча дорослого такий захист не зупинить, дитина навряд чи омине. До того ж в налаштуваннях можна збільшити число необхідних натискань на кнопку розблокування до чотирьох.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *