Торжество по-грецьки. Брат так станцював на весіллі сестри, що залишилися під враженням всі гості: відео

Весілля – важлива подія в житті кожної людини. Зазвичай наречений і наречена запрошують на неї самих близьких людей. Не дивно, що дівчина з цієї історії зробила так само, запросивши на весілля молодшого брата. Однак вона й подумати не могла, який подарунок приготував їй 8-річний хлопчина. Її брат вийшов на танцпол і виконав приголомшливий танець. Всі гості були вражені.

Ось так танець!

Наречена не приховувала своїх емоцій і була щиро здивована танцювальними навичками свого брата.

«Наречена була моєю ученицею, і за сім місяців до весілля їх мати привела до мене молодшенького і попросила навчити її деяким руху, щоб здивувати її на урочистості», – розповідає вчитель танців Дімітріс Петропулос.

Красиві рухи хлопчика стали сюрпризом для всіх присутніх. Виявилося, що у хлопчини справжній талант до танців. Щоб допомогти йому, першим почав танцювати Грегорі Петропулос – теж викладач танців. Пізніше до нього приєднався і хлопчик.

Поки брат нареченої був на танцполі, гості уважно стежили за ним, киваючи в такт, а в кінці винагородили його старання гучними оплесками.

Відео, де хлопець танцює, виклали в Інтернет, і зараз воно набрало вже 1,5 мільйона переглядів. Пропоную вам подивитися його.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *