Томмі Хілфігер представив у Лондоні нову колекцію одягу з участю Наомі Кемпбелл

Тижні моди щосили крокують по світу. Одним з найяскравіших подій у світі моди в цьому році стала презентація колекції Томмі Хілфігера у співпраці з титулованим гонщиком Формули 1 Льюїсом Хемілтоном. Модне шоу пройшло в Лондоні. Для нього орендували знаменитий Музей сучасного мистецтва.

Як пройшло шоу

Відкрила шоу знаменита “чорна пантера” – супермодель Наомі Кемпбелл. Треба сказати, що шоу Хілфігера стало першим у Великобританії після виходу країни з європейського політичного альянсу. Запросити американську модель як тріумфатора стало дуже гарною ідеєю, щоб відвернути публіку від політики і налаштувати на світ моди.

Ця колекція, як, втім, і всі попередні, відразу ж отримала схвалення й публіки і критиків. Прості архітектурні форми, яскраві, правильно скомпоновані кольору відкрито говорять про те, що життя триває. У цій колекції упор зроблений на неонові кольори та архітектурні написи, мабуть, мета дизайнера – зібрати максимальну кількість репостов в соціальних мережах.

Загалом, колекція вдалася. За останніми даними, величезна кількість баєрів вже зробили попередні замовлення одягу на кілька мільйонів доларів, а це, погодьтеся, справжній успіх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *