Тисячі шанувальників по всьому світу в захваті від її постаті, але обличчя дівчини викликає багато суперечок в Мережі

Алексіс Муччі – зірка соціальних мереж. За 31-річною дівчиною в Instagram стежать майже півтора мільйона чоловік. Вона шалено популярна модель. Однак частково вона відома не з-за своєї краси, а навпаки. Її обличчя викликає багато суперечок.

Хто така Алексіс?

Алексіс народилася в 1988 році в Італії. Вона закінчила університет і отримала ступінь магістра по авіаційній техніці. Пізніше вона переїхала в Австралію, де почала свою кар’єру в якості моделі і инфлюенсера. У неї це вийшло – на даний момент у неї півтора мільйона передплатників у “Инстаграме”.

Дівчину, однак, багато критикують. Хоча її тіло виключно красиво, вона струнка і добре складена, її особа викликає у користувачів соціальних мереж багато негативних емоцій і суперечок. Коментатори звинувачують її в тому, що її обличчя – продукт незліченних втручань пластичної хірургії, після яких не залишилося нічого натурального і сьогодення. Насправді вам варто подивитися на це самим.

“Силует супермоделі і обличчя клоуна”

Ці слова неодноразово говорили Алексіс. І все тому, що у неї пухкі губи незвичайної форми, надзвичайно кирпатий і тонкий ніс, високі вилиці і гостре підборіддя.

Бюджетрый варіант льоху: чоловік придумав, як застосувати цементну трубу
Дівчина хотіла допомогти білку, що впала у воду, але тварина була проти: відео
Гібрид V6 з подвійним турбонаддувом: Toyota може побудувати оновлений FJ Cruiser

Її мільйон шанувальників одноголосно в захваті від її постаті. Але, на жаль, щодо особи Алексіс отримує багато невтішних та грубих коментарів. Незнайомці бувають жорстокі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *